Üst Göz Kapağı Estetiği Operasyonu

Blefaroplasti

Üst Göz Kapağı Estetiği Operasyonu

Sağlıklı ve estetik görünen bir göz kapağına sahip olmak ister misiniz? Blefaroplasti olarak adlandırılan göz kapağı estetiği ameliyatı, bu estetik kaygıları ya da yaşlanma ve genetik etmenler sebebiyle oluşan sarkmaları giderme amacıyla başvurulmaktadır.

Üst Göz Kapağı Estetiği Operasyonu

Hızlı Randevu Formu

Formumuzu doldurun bize gönderin hemen dönüş yapalım…

  sezai sevengil lip lift

  BİNLERCE BAŞARILI OPERASYON!

  Üst Göz Kapağı Estetiği
  Sağlıklı ve Estetik Göz Kapakları!

  Göz Kapağı Estetiği Öncesi Detaylı İnceleme ve Uzman Tavsiyesi

  Göz kapağı estetiği öncesi, gözlerinizin yapısı ve yüz hatlarınız dikkatlice incelenecektir. Estetik operasyonunuzun nasıl gerçekleştirileceğini ve sonuçta sizi hangi değişikliklerin beklediğini doktorunuz size detaylı olarak aktaracaktır. Yüzünüze en uygun ve doğal görünen göz kapakları için Op. Dr. Sezai Sevengil ile yan yana gelin.

  İşlem Süresi

  45 Dk. - 2 Saat

  İyileşme Süresi

  1-2 Hafta

  Taburcu Süresi

  0-1 Gün
  operatör doktor sezai sevengil estetik

  ALANINDA 33 YILLIK TECRÜBESİYLE!

  sezai sevengil estetik
  Üst Göz Kapağı Estetiği Operasyonu

  Üst Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

  Üst göz kapağı estetiği,genellikle aşağıdaki adımlarla gerçekleştirilir: Plastik cerrahla konsültasyon yapılarak ameliyatın amaçları ve beklentiler belirlenir. Ameliyat sırasında lokal anestezi veya sedasyon kullanılır. Cerrah, doğal kıvrımları takip ederek kesileri yapar. Fazla cilt, kas ve yağ çıkarılır, ardından kesiler kapatılır. İyileşme döneminde dinlenmek ve doktorun önerilerine uygun davranmak önemlidir. Sonuçlar zamanla belirginleşir. Ameliyat detayları hastanın ihtiyaçlarına ve doktorun tercihine bağlı olarak değişebilir.

  Üst Göz Kapağı Estetiği ve İmplant Teknolojisi

  Estetik cerrahi ve implant teknolojisinin ilerlemesi, üst göz kapağı estetiği ile istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlıyor! Üst göz kapağı estetiği ameliyatı, göz kapaklarınızın gençlik ve canlılık kazanması için çeşitli yöntemlerle gerçekleştirilir. Bu süreçte farklı değişiklikler yaparak istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

  Üst Göz Kapağı Estetiği Operasyonu
  Üst Göz Kapağı Estetiği Operasyonu

  Göz Kapağı  Estetiği Randevusu ve Fiyatları

  Op. Dr. Sezai Sevengil’den göz kapağı estetiği fiyatı ve randevusu almak için iletişim formumuzdan randevu talebi açabilir, whatsapp veya telefon üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

  operatör doktor sezai sevengil kulak burun boğaz uzmanı
  Blefaroplasti Uzmanı

  Op. Dr. Sezai Sevengil

  Üst göz kapağı muayene, tedavi ve ameliyat hizmetleri için randevu alabilirsiniz.

  telefon ieltisimi
  whatsapp iletişimi