Kepçe Kulak Estetiği

Otoplasty

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği işe kulaklarınızda istediğiniz görünümü elde edin! Kepçe kulak sorunu bir şekilde saçlarla gizlenebilse de erkeklerin saç uzatmak zorunda kalmasına, kadınların saçlarına özgürce şekil verememesine neden olur. Bu durumda ya iple kepçe kulak estetiği yöntemiyle ya da klasik kepçe kulak ameliyatı ile sorundan kurtulma yolunu seçebilirsiniz.

Kulak Estetiği otoplasty

Hızlı Randevu Formu

Formumuzu doldurun bize gönderin hemen dönüş yapalım…

  sezai sevengil lip lift

  BİNLERCE BAŞARILI OPERASYON!

  kepçe kulak estetiği uzmanı
  Estetik Görünen Kulaklar!

  Hayal Ettiğiniz Gibi Görünsün!

  Gelişen estetik teknolojisi ile kulağınıza istediğiniz görünümü veriyoruz. Klasik kepçe kulak ameliyatı ya da diğer adıyla otoplasti operasyonu lokal anestezi altında yapılır. Lokal anestezide hasta uyutulmaz, ağrı duyulmadan, sohbet ederek ve müzik dinleyerek işlem gerçekleştirilir. Op. Dr. Sezai Sevengil'in alanındaki tecrübesiyle ağrısız sızısız bir süreç geçirin.

  İşlem Süresi

  60 Dk.

  İyileşme Süresi

  1 Hafta

  İstirahat Süresi

  1 Hafta
  operatör doktor sezai sevengil estetik

  ALANINDA 33 YILLIK TECRÜBESİYLE!

  sezai sevengil estetik
  Kepçe Kulak Estetiği Sonrası

  Kepçe Kulak Estetiği Sonrası

  1 Hafta içinde hayatınıza yeni kulaklarınızla devam edin. Otoplasti ameliyatı sonrası hastayı zorlayacak bir ağrı sızı olmaz. Oluşabilecek minimal ağrılar basit ağrı kesicilerle rahatlıkla tolöre edilebilir. Normal hayata geçiş süresi çok kısadır. Verilen kulak bandıyla normal hayata devam edilebilir. İlk pansuman birkaç gün içerisinde yapılır. Kesinin kulak arkasında olması ve estetik dikiş kullanılması nedeniyle yara iziyle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

  Kepçe Kulak Estetiğinde Sınır Yok!

  İleri Teknoloji ve teknikler kepçe kulak durumundan kurtulmanızın yanında kulağınızı da istediğiniz gibi şekillendiriyoruz. Kulak kıkırdağındaki deformasyonları, kulak büyüklüğünü ve  kulak memesindeki sarkmaları da kepçe kulak ameliyatıyla birlikte şekillendiriyoruz. İstediğiniz kulağa sahip olmak artık daha kolay!

  Kepçe Kulak Estetiğinde Sınır Yok
  Kepçe Kulak Estetiği Fiyatları

  Kepçe Kulak Estetiği Randevusu ve Fiyatları

  Op. Dr. Sezai Sevengil’den Kepçe Kulak estetiği fiyatı ve randevusu almak için iletişim formumuzdan randevu talebi açabilir, whatsapp veya telefon üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

  GÜZEL BİR KULAĞA SAHİP OLMAK İÇİN
  DAHA FAZLA BEKLEMEYİN!

  operatör doktor sezai sevengil kulak burun boğaz uzmanı
  Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Op. Dr. Sezai Sevengil

  Kulak Burun Boğaz muayene, tedavi, estetik ve ameliyat hizmetleri için randevu alabilirsiniz.

  telefon ieltisimi
  whatsapp iletişimi